סגולות רפואיות של קנאביס

צמח הקנאביס ידוע בסגולותיו הרבות בתחום הרפואי, הנפשי והרוחני. כבר הוכח מעבר לכל ספק שיש לו את היכולת המדהימה בחיסול של תאים סרטניים וגם בשיכוך של כאבים אשר אף תרופה קונבנציונלית לא יכולה להם. גם אנשים אשר לוקים בהתקפים של אפילפסיה וצורכים את הסם מצליחים לחזור לסוג מסוים של שגרה רגועה.

ככל שמדובר על צריכה נכונה של קנאביס בפיקוח רפואי, ניתן להשתמש בו כתחליף לכל תרופה קונבנציונלית שמן הסתם עלולות להיות מסוכנות מאוד ולגרום להתמכרות.

מחסל הסרטן

אמנם לא כל חולה סרטן סופני שיצרוך את הקנאביס יחלים לחלוטין, אך ישנם מחקרים רבים ומבוססים בשנים האחרונות שמוכיחים מעל כל ספק את ההשפעה המיטיבה של הצמח על מצבם. הצמח לא רק מקל על כאב וחוסר נוחות של החולים, למעשה הוא נלחם בתאים הסרטניים עצמם ואף מונע את התפתחותם מראש.

מכוני מחקר ידועים ברחבי העולם מצהירים כי הקנאביס הוא סוג של תרופה לסרטן ומסייע למיגורה עד כדי החלמה מלאה. גם בתחום מחלות אשר מסבות כאב יש לקנאביס מה להועיל. הוא מתפקד כמאלחש כאבים ועושה זאת באופן יעיל מאוד וללא כל חשש להתמכרות.

חברות התרופות חוששות

חברות התרופות אשר הורגלו בתחושת שליטה בשוק זה, חשות כעת איום של ממש על מקור ההכנסה שלהן שכן הקנאביס מתגלה בתור תחליף זול ויעיל והוא יכול להחליף את כל אותן תרופות מרשם שחלקן גורם לסיבוכים רבים לחולים וגם יקר.

אנשים אשר לוקים בהתקפי אפילפסיה ולא מצאו למצבן כל תרופה עושים כיום שימוש בקנאביס רפואי שמשפר מאוד את מצבן ומאפשר להם לחזור לשגרת חיים. הצמח עשוי להפחית את ההתקפים בכ-50% שזה לא מעט. לסיכום מומלץ מאוד להתנסות בשימוש בקנאביס רפואי ומשתלם לעשות את הצעדים הדרושים לשם כך.