עישון קנאביס בבית

מעשנים רק בבית

אחת השאלות הנפוצות ביותר כאשר אנו מכירים מישהו למטרה רומנטית או חברית היא “האם את/ה מעשנ/ת”? התשובה שנקבל בדרך כלל תהיה “הכול חוץ מסגריות”. עישון קנאביס הפך בשנים האחרונות לנחלת הכלל וכול שכבות האוכלוסייה עושות מאמצים להשגת החומר הירקרק והמרגיע. מה שעל פי החוק נחשב לסם קל אך עדיין לא חוקי מביא במקרים רבים להסתרת הנושא ולשימוש רק בבית הפרטי או במקומות בטוחים.

אמנם לאחרונה הוחלט להקל במעט על הציבור וכיום החזקת מריחואנה לשימוש עצמי נחשבת לעבירה לא חמורה. בכל מקרה נטל ההוכחה הוא על המשתמש שאמור להציג כמות קטנה מאוד של חומר. על מנת לגדל מריחואנה נדרשים כלים שונים ותנאים מיוחדים. החזקה של כלים כאלו בבית הפרטי עשויה להחשיד את בעל המקום בניסיון לגידול סם מסוג זה.

אז מה ניתן לעשות על מנת ליהנות מן הסם

כמובן שכל פעולה לא חוקית היא אינה מומלצת כלל ועדיף תמיד להישאר במסגרת החוקית. השגת סם מסוג קנאביס אינה מסובכת במיוחד וניתן להגיע אליו בקלות אם אתם יודעים אל מי לפנות. אנשים אשר מעשנים באופן קבוע מחזיקים דילר או חבר שיש לו דילר שמספק להם את הסם בכמויות קטנות ומדודות.

יש לזכור שמדובר על סם שעלול לגרום להתמכרות ואף להתדרדרות לסמים קשים יותר. מאידך, רוב הצרכנים נוטים להסתפק בסם זה ולא גולשים לשימוש בחומרים מסוכנים יותר.

ממה כדאי להיזהר

כמו כל מוצר שאנו רוכשים גם במקרה זה ישם מקרים של זיופים שהופכים את כל החוויה למפוקפקת ביותר. מומלץ שלא לרכוש את הסם ממקור לא ידוע ואם אתם לא בוטחים בסוחר שמוכר לכם את הסם אז עדיף לחפש דרך אחרת להשגתו.

כל מוצר לצריכה פנימית עלול להיות מקולקל או מורעל ותופעות אלו יביאו את המשתמש במהירות אל בית החולים הקרוב. כדאי גם שלא להפריז בצריכת הסם ולהפיק ממנו את מרב ההנאה מבלי להגיע למצב של תלות.