איך להכין באנג

צורת הצריכה המועדפת והפופולארית ביותר של קנאביס היא על ידי עישון אל תוך הריאות. אמנם ישנן שיטות נוספות שבאמצעותן ניתן לצרוך את הסם אך הן פחות פופולאריות וגם פחות יעילות. הבאנג הוא כלי העישון הידוע והנפוץ ביותר וקיימים סוגים שונים של באנגים. לעיתים מדובר על אילתור של בקבוק פלסטיק שעושה את העבודה ולפעמים מדובר על באנג מובחר שעוצב על ידי יצרן באנגים מקצועי.

ככל שמדובר על העדפות אז רבים יעדיפו לעשן קנאביס מתוך באנג שעשוי זכוכית מאשר זה שעשוי מפלסטיק. ישנם מדינות ברחבי העולם אשר אוסרות על מכירתם של באנגים לעישון מה שמביא אנשים לחיפוש אחר אלטרנטיבות כגון הזמנה דרך אתרים מחו”ל שלא תמיד תבטיח את הגעת המוצר עד הבית. שיטה נוספת היא הכנה של באנג באופן עצמאי, יצירתי ופרקטי.

מה היתרון בהכנה של באנג באופן עצמאי?

היות שמדובר על כלי שביר למדי אז קיים סיכוי גבוה שהוא לא יחזיק מעמד לנצח. קניה של באנג בכל פעם מחדש היא הוצאה כספית ורכישת ניסיון בהכנת באנג יכולה להיות יתרון רב משמעות. כך תוכלו להכין במהירות באנג חדש וגם לספק באנגים משובחים לחברים הטובים באמת.

על מנת להכין באנג מזכוכית יש להצטייד בכמה כלים פשוטים שבעזרתם נוכל לבנות את הבאנג מבלי לגרום לנזקים מיותרים לנו או לדירה שלנו:

  • ראשית יש להשיג בקבוק זכוכית (ניתן להשתמש בבקבוק קוקה קולה אבל גם ואזה זכוכית שמיועדת לפרחים יכולה להיות בסדר).
  • מבחנה מזכוכית (עדיף).
  • דבק או סיליקון.
  • מקדחה (עם ראש יהלום).
  • כדאי להצטייד גם במשקפי מגן או משקפי שמש.

כעת יש לקבוע היכן אתם מעוניינים לקדוח את החור. את זאת תעשו על ידי סימון עם טוש של המקום המיועד. כעת בעזרת המקדחה התחילו לקדוח בזהירות חור בבקבוק. על מנת להימנע מסדק בבקבוק תוכלו להדביק נייר דבק ולקדוח מעליו.

מה עושים כעת?

כעת יהיה עליכם להתאים את החור שקדחתם לעובי של המבחנה שיש לכם. את זאת ניתן לבצע על ידי המקדחה בעדינות רבה ותוך הקפדה על קירור של המקדח מידי כמה דקות. השלב הבא הוא החדרה של המבחנה אל החור והדבקה שלה על ידי סיליקון. יש להשאירה במצב זה עד שתתייבש לחלוטין. בהצלחה.