איך לגדל קנאביס

איך לגדל קנאביס

גידול של קנאביס הוא עבירה על חוק הסמים וכמובן שלא מומלץ לעשות זאת, שכן זהו דבר שעלול לגרום להסתבכות עם החוק. הקנאביס הוא סם שנחשב קל יחסית אך הרשויות מתייחסות אליו בכובד ראש, וגם כאשר מדובר על החזקת סם לצריכה עצמית העונש עלול להיות של כמה שנים. כל שכן כאשר מדובר על גידול של הצמח למטרת סחר שנחשב לעבירה חמורה מאוד.

איך לגדל קנאביס

קנאביס זקוק לתנאי גידול ספציפיים מבחינת חום ולחות ופרמטרים נוספים

עם זאת, מי שמעוניין לגדל קנאביס בין אם למטרות רפואיות או להנאה אישית, יזדקק לכלים ספציפיים. הצמח זקוק לתנאים מאוד מוגדרים אשר כוללים חום ולחות קבועים. את התנאים הללו ניתן להשיג רק על ידי שימוש בעזרים שונים וכמובן שגם כדאי להיעזר בידע של אנשים שעסקו בנושא.

אז מה צריך לדעת על קנאביס כדי להתחיל?

לפני שאתם רצים לחפש ציוד למטרת הקמת חממה לגידול קנאביס בסלון מומלץ לוודא שיש לנו את המקום אשר יתאים לגידולו של הצמח כך שהוא ירגיש נוח ויקבל את כל התנאים הדרושים.

  • אפשר לגדל קנאביס בכל מקום, אך מומלץ לארגן מקום ששטחו לפחות 50 סמ”ר לרוחב ולגובה. כך גם תהיה אפשרות לגדל את הצמח ולטפל בו באופן נוח.
  • המתקן שבו אנו נגדל את הצמח לא חייב להיות ייעודי וניתן לעשות שימוש בכל כלי קיבול מתאים.
  • על מתקן הגידול מומלץ להתקין נורת חימום, מאורר או מפוח וכל מכשיר אחר שנועד על מנת לשלוט בטמפרטורה.
  • ארון עץ ישן או אוהל הם המקומות הפופולאריים ביותר לגידול קנאביס. עדיף שלא לעשות שימוש בארון שעשוי פלסטיק או כל חומר אחר שיש לו פוטנציאל לעלות באש.

מים אדמה ואור

על מנת להגיע ליבול טוב ואיכותי ישנם שלושה מרכיבים קריטיים. השקיה, ניתן להשקות את הקנאביס בעזרת מים מהברז. את האדמה ניתן להשיג בכל משתלה שבה מגדלים עציצים רגילים. בכל מה שקשור לאור אז יש להשתמש בציוד ייעודי שעשוי להיות יקר. כדאי להשקיע בציוד זה ולא לנסות לגדל את הצמח בעזרת מנורת פלורסנט.